Móda, Nákupovanie, Oblečenie, Šperky, Štýl
Leave a comment

Michael Jackson outfit

Čaute, dnes len pár obrázkov a pesničiek na pozdvihnutie pondelkovej nálady. Michael Jackson outfit. Neuveriteľné elegantný kabát skvele doplní rifle ci šaty, s podpätkami ci Converskami. Rozhodne dokonalý výrazný kúsok.

Red-army_7

Potrebovala som vykúzliť len jeden obrázok z oblečenia a doplnkov, ktoré som minulý týždeň ulovila na blšom trhu, presnejšie na Žižkovskom blšaku v Prahe. Ale pri dobrej hudbe som sa nechala uniesť :) Takže som sa rozhodla urobiť tento rýchly outfit post. Ak ste nakupovaci šialenec ako ja – sekáč ci blší trh je tým najlepším miestom pre vás. Môžete tam objaviť skvelé kúsky a vytvoriť zaujímavý outfit . Nielen to, ale môže sa tam tiež objaviť niečo, čo ste chceli kúpi pred rokmi :) Rovnako ako ja som našla tento vojensky kabátik z Primarku! Ako sa tak na to pozerám pripomína mi to Michaela Jacksona! :)

Red-army_1

Red-army_11

Red-army_3

Michael Jackson – You Rock My World

Hudobne klipy Michaela Jacksona mali rozpočet malého hollywoodskeho filmu! Čo sa mi zdá úplne úžasné, hlavne na tie časy.

Red-army_4

Red-army_5

Red-army_8

Red-army_6

Michael Jackson – Remember The Time

Red-army_9

Red-army_10

Michael Jackson – Liberian Girl

Pozrite si tento, je to v podstate len film z množstvom filmových hviezd čakajúcich na Michaela… haha vtipný chalan! :D

Red-army_2

Takže ak žijete, študujete alebo dovolenkujete v Prahe – skúsiť navštíviť blší trh alebo niektoré starožitníctvo, ktorých je v Prahe neúrekom. Skrýva sa v nich veľa pokladov. Takmer všetky sú tak kvalitne že prežili desaťročia a zároveň už majú aj historickú hodnotu. Nie ako tie lacné suveníry predávane za 20nasobok výrobnej ceny a s núlovou hodnotou :D

Želám úspešný začiatok týždňa! Uvidíme sa čoskoro! Cmuk

Pridaj komentár