O mne

About

Vitajte na mojej stránke venovanej Jedlu, Móde, Vzťahom a Zábave. Troška o mne a o mojom BiloBlogu.

Som grafička a moja práca je aj mojim koníčkom už 15 rokov. Okrem nej však milujem jedlo a varenie samotne. Módu a nakupovanie. Cestovanie a fotenie je súčasťou môjho ja. Rada uväzujem, píšem a rozpravám svoje zážitky. Emócie a vzťahy ovplyvňujú môj život, chcem sa podeliť zo zážitkami a poradiť. Som od prírody osoba zvedavá, často googlim a tak sa chcem o to podeliť s Vami milí čitatelia. Možno Vám raz ušetrím hodiny googlovania! :)

Zmiešala som moje obľúbene chute:

  • Móda – oblečenie, inspirácia, šperky, nakupovanie a štýl. Veci ktoré si môžete kúpiť a potešia Vás. Precitajte si Módne doznanie.
  • Jedlo – experimenty, fakty, recepty a zdravie. Jedlo neje povinnosť jedlo je pôžitok.
  • Vzťahy – láska, závislosť, telo a duša, motivácia, vzťahy a sebadôvera. Veci ktoré ovplyvňujú nielen naše srdcia ale aj hlavy. Občas až príliš ovplyvňujú nás život.
  • Zábava – film, umenie, hudba, cvičenie, dômyselne pomôcky, životný štýl a cestovanie. To čo nás núti byť aktívnymi a tešiť sa zo života.

O mne

Milujem fotenie a nazbierali sa mi tony fotiek z dovoleniek. Úprimne dokumentujem takmer všetko. Tento web mi umožnil deliť sa o zaujímavé informácie a recepty, no predovšetkým mi umožnil sa realizovať sa a zbierať všetky zaujímavé info. Vy čo robíte v grafike, programovaní ci umeleckej branži isto chápete cenu a dôležitosť – slobodnej tvorby a realizácie, kde ste vlastným zákazníkom aj dodávateľom :) Užasne oslobodzujúci pocit! Myslím že každý kreatívny človek by mal mat svoj vlastný projekt, svoje dieťa, ktoré ho napĺňa a teší :)

Moje Motto je „Vytvorte si taký život, aby ste ho žili a milovali!“. Ako graficky dizajnér som zistila že tvorenie prechádza cez všetky aspekty nášho života. Neznášam vecných stážovačov co sa nikdy nepokúsia o zmenu. Tak prestaňte hundrať, nechajte sa inšpirovať,, začnite robiť to čo ste toľko odkladali, uvidíte ako vás to nabije energiou!


“ Sme všetci návrhári našich životov! Vytvorme si taký život, aby sme ho žili a milovali!“ – Bilo


Získajte zľavu alebo prvú jazdu zadarmo s Uber!
Ak ste správna party dievča ci častým používateľom taxi naozaj oceníte Uber aplikáciu. Je to ako taxi, ale oveľa lepšie – bez hotovosti! Stačí kliknúť na tento link alebo použiť môj kód 9gefc pri registrácii a získate zľavu z vašej prvej jazdy.

Dúfam že sa Vám môj blog bude páčiť, že vás zabaví ci pomôže :) Ak mate záujem o spoluprácu či mate momenty a otázky – prosím píšte do momentov pod článkom alebo ma rovno kontaktujte. Prajem veľa úspešných dni a pohody v srdci :*

Pridaj komentár